Svet umenia je v neustálom pohybe, hľadajúc nové spôsoby, ako pridať do interiérového dizajnu kúzlo a prírodný dotyk. V snahe inovovať a ponúknuť umelcom, dizajnérom a tvorcom nové možnosti prichádza na scénu revolučný materiál – stabilizovaný mach. S jeho pomocou môžu umelci vytvoriť pôsobivé machové obrazy, ktoré prinášajú prírodu priamo do interiéru.

Kopčekový mach

Kopčekový mach ( Ball moss ), patrí medzi najobľúbenejšie druhy stabilizovaných machov vďaka svojej jedinečnej podobe a nádhernej štruktúre. Jeho guľatý tvar a jemný vzhľad ho robia vynikajúcim doplnkom pre rôzne dizajnové úpravy.

Mach kopčekový - mood moss

Stabilizovaný mach, často nazývaný aj „živý mach„, je prírodný mach, ktorý bol podrobený špeciálnemu procesu konzervácie, aby si zachoval svoju farbu, textúru a pružnosť bez potreby pôdy alebo pravidelnej starostlivosti. Tento inovatívny materiál je teraz k dispozícii pre výrobcov machových obrazov, ktorí hľadajú spôsoby, ako oživiť priestory s prírodnými prvkami.

Sobí mach – lišajník

  • Ideálny pre tvorbu machových obrazov: Vďaka svojej textúre a flexibilite je sobí mach skvelým materiálom pre tvorbu machových obrazov. Vaša fantázia sa môže rozletieť, keď začnete tvoriť jedinečné umelecké diela pomocou tohto prírodného materiálu.
Mach lišajníkový

Výhody stabilizovaného machu:

  1. Stabilizovaný mach si zachováva svoju krásu a čerstvosť roky, bez potreby zavlažovania alebo starostlivosti.
  2. Je k dispozícii v rôznych farbách a typoch machu, čo umožňuje tvorcom prispôsobiť ich dizajn podľa svojich predstáv.
  3. Výroba stabilizovaného machu je šetrná k životnému prostrediu a využíva prírodné procesy, čím minimalizuje svoj ekologický odtlačok.
  4. Machové obrazy vyrobené z tohto materiálu sú ľahké a jednoduché na inštaláciu, čo umožňuje rýchle a efektívne zdobenie priestoru.

Plochý mach

Plochý mach, známy aj ako Flat moss, je vynikajúcim prírodným prvkom, ktorý sa čoraz viac stáva obľúbenou voľbou pre dizajnérov interiérov. Jeho charakteristická plochá forma a jemná štruktúra ho robia ideálnym materiálom pre rôzne druhy aranžmánov a dekorácií.

Tento typ machu je dostupný vo forme tenkých, plochých plátov, ktoré je možné ľahko prispôsobiť rôznym povrchom a podkladom. Jeho flexibilita umožňuje kreatívne experimentovanie a tvorbu rôznych vzorov a textúr.

#image_title

Stabilizovaný mach ponúka neobmedzené možnosti pre tvorcov a dizajnérov. Môže byť použitý na vytvorenie machových obrazov rôznych veľkostí a tvarov, a to nielen ako samostatný umelecký kus, ale aj ako súčasť väčšieho dizajnového konceptu. Tento materiál sa tiež skvele hodí na vytvorenie vertikálnych záhrad a iných originálnych prírodných inštalácií vo vnútorných priestoroch.

Papraďový mach

Stabilizovaný papraďový mach, nazývaný aj „zelené vlasy prírody“, prináša do vášho domova osviežujúci a elegantný dotyk prírody. Jeho jemné a krehké vlásočky vytvárajú pôsobivé textúry a vzory, ktoré osviežia každý interiér a prinesú mu život.

Prečo papraďový mach?

  1. Úžasná textúra: Stabilizovaný papraďový mach má jedinečnú textúru, ktorá pripomína jemné vlasové pramienky. Táto štruktúra pridáva do vášho domova štýlový a prírodný dotyk.
  2. Jednoduchá údržba: Papraďový mach je nenáročný na údržbu a nevyžaduje žiadnu starostlivosť. Stačí mu poskytnúť  miernu vlhkosť a bude vám dlho krásne zdobiť interiér.

Stabilizovaný mach je revolučným materiálom, ktorý prináša prírodu do domovov a komerčných priestorov bez starostí spojených s údržbou živých rastlín. Pre výrobcov machových obrazov predstavuje tento materiál nové možnosti tvorby a kreativity, čím otvára cestu k novým dizajnovým konceptom a zážitkom pre zákazníkov. Svojím jedinečným spojením prírodného materiálu a trvanlivosti je stabilizovaný mach bezpochyby budúcnosťou v oblasti umenia a dizajnu.

Nákupný košík

Zatvoriť